Profesjonalne
Usługi Brokerskie

Pionier Broker Sp. z o.o.
ul. Wojciechowskiego 40/72
02-495 Warszawa
   
 
 
tel.: +48 723 564 048
pionier@pionierbroker.pl

O firmie

Pionier Broker Sp. z o.o.  to niezależny doradca ubezpieczeniowy.  Działamy w imieniu i na rzecz Klienta, reprezentując Jego interesy przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, działających w branży ubezpieczeniowej od ponad 10 lat. Wyróżnia nas fachowa wiedza ubezpieczeniowa i aktuarialna zdobywana w towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach brokerskich. 

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie, majątkowych oraz usługach zawiązanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Istotą naszej działalności jest zapewnienie Klientom ochrony ubezpieczeniowej poprzez wybór optymalnych, dostępnych na rynku rozwiązań. Partnerom biznesowym zapewniamy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe w oparciu o najwższą jakość obsługi. 

Kładziemy nacisk na innowacyjność oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Dokładamy starań, aby rekomendowane przez nas rozwiązania w pełni odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy profesjonalną i wszechstronną obsługę z gwarancją najwyższej jakości.


Zapraszamy do współpracy !